Tavoitat meidät parhaiten puhelimitse, sähköpostilla tai jättämällä viestin alla olevalla yhteydenottolomakkeella.

Tutustu meihin ja lue tarinamme klikkaamalla alla olevia kuvia.
Yhteydenottolomake

Helsinki:
Mannerheimintie 15 A, 4. krs
00260 Helsinki
+358 9 668 660

Tampere:
Hämeenkatu 14 C 25, 4. krs
33100 Tampere

Turku:
Rauhankatu 6, liikehuoneisto 18
20100 Turku

Kuopio:
Maaherrankatu 3
70100 Kuopio

Logistiikka:
Linnanrakentajantie 6 – 8
00810 Helsinki

Hemmo

Promotion Pointin maskotti
rekry@promotionpoint.fi

Mikko Wahlman

Toimitusjohtaja
mikko.wahlman@promotionpoint.fi
+358 505552281

Markus Pukari

Co-founder, hallituksen puheenjohtaja
markus.pukari@promotionpoint.fi
+358 415110510

Daniel Holmström

Co-founder
daniel.holmstrom@promotionpoint.fi
+358 505992550

Sara Sadik

Myyntijohtaja
sara.sadik@promotionpoint.fi
+358 405501414

Tiia Tiltti

Talouspäällikkö
tiia.tiltti@promotionpoint.fi
+358 443620283

Samu Niemi

Controller / Talous ja markkinointi
samu.niemi@promotionpoint.fi
+358 505568853

Kirsi Pukari

Media Designer / Markkinointi
kirsi.pukari@promotionpoint.fi
+358 505145411

Markus Gråsten

Myyntipäällikkö
markus.grasten@promotionpoint.fi
+358 408462478

Toni Jukka

Myyntipäällikkö
toni.jukka@promotionpoint.fi
+358 407009436

Jarno Laitinen

Myyntipäällikkö
jarno.laitinen@promotionpoint.fi
+358 456175997

Juho Mäkinen

Aluemyyntipäällikkö / Tampere
juho.makinen@promotionpoint.fi
+358 401209012

Tommi Sirviö

Aluemyyntipäällikkö / Turku
tommi.sirvio@promotionpoint.fi
+358 401679201

Janna Pitkänen

Aluemyyntipäällikkö / Kuopio
janna.pitkanen@promotionpoint.fi
+358 451022992

Sanna Haavisto

Henkilöstöpäällikkö
Äitiyslomalla
-

Hanna Iso-Metsälä

Rekrytointipäällikkö
hanna.iso-metsala@promotionpoint.fi
+358 400384875

Suvi Salonen

Rekrytointiassistentti
suvi-anna.salonen@promotionpoint.fi
+358 406 213 866

Meiju Kulo

Projektipäällikkö
meiju.kulo@promotionpoint.fi
+358 405836319

Matti-Jussi Ketonen

Projektikoordinaattori
mattijussi.ketonen@promotionpoint.fi
+358 405842380

Eliana Raavo

Projektiassistentti
eliana.raavo@promotionpoint.fi
+358 503138090

Ellinoora Stenman

Tiiminvetäjä / Helsingin Sanomat
ellinoora.stenman@promotionpoint.fi
+358 405743919

Ville Korhonen

Tiiminvetäjä / Sanoma Lifestyle
ville.korhonen@promotionpoint.fi
+358 449719887

Aleksanteri Jussila

Tiiminvetäjä / Etelä-Suomen Media
aleksanteri.jussila@promotionpoint.fi
+358 451734225

Santeri Laakso

Tiiminvetäjä / Vantaan Energia
santeri.laakso@promotionpoint.fi
+358 440718777

Frans Van Der Geer

Tiiminvetäjä / Suomen Punainen Risti
frans.vandergeer@promotionpoint.fi
+358 458496465

Jaakko Laitinen

Logistiikkavastaava
jaakko.laitinen@promotionpoint.fi
+358 405457310

Mihkali Pennanen

Logistiikka
Helsinki
-

Riku Heino

Logistiikka
Helsinki
-

Emil Ekström

Logistiikka
Helsinki
-