Tavoitat meidät parhaiten puhelimitse, sähköpostilla tai jättämällä viestin alla olevalla yhteydenottolomakkeella.

Tutustu meihin ja lue tarinamme klikkaamalla alla olevia kuvia.
Yhteydenottolomake

laskutus ja taloushallinto - laskutus@promotionpoint.fi
palkat ja palkkahallinto - palkat@promotionpoint.fi

Helsinki:
Mannerheimintie 15 A, 4. krs
00260 Helsinki
+358 9 668 660

Tampere:
Hämeenkatu 14 C 25, 4. krs
33100 Tampere

Turku:
Rauhankatu 6, liikehuoneisto 18
20100 Turku

Logistiikka:
Linnanrakentajantie 6 – 8
00810 Helsinki

Hemmo

Promotion Pointin maskotti
rekry@promotionpoint.fi

Markus Pukari

Toimitusjohtaja, Co-founder
markus.pukari@promotionpoint.fi
+358 415110510

Sara Sadik

Operatiivinen johtaja
sara.sadik@promotionpoint.fi
+358 405501414

Daniel Holmström

Co-founder
daniel.holmstrom@promotionpoint.fi
+358 505992550

Samu Niemi

Toimistopäällikkö
samu.niemi@promotionpoint.fi
+358 505568853

Kirsi Pukari

Media Designer / Markkinointi
kirsi.pukari@promotionpoint.fi
+358 505145411

Markus Gråsten

Myyntipäällikkö
markus.grasten@promotionpoint.fi
+358 408462478

Toni Jukka

Myyntipäällikkö
toni.jukka@promotionpoint.fi
+358 406708977

Juho Mäkinen

Aluemyyntipäällikkö / Tampere
juho.makinen@promotionpoint.fi
+358 401209012

Tommi Sirviö

Aluemyyntipäällikkö / Turku
tommi.sirvio@promotionpoint.fi
+358 401679201

Sanna Haavisto

Henkilöstöpäällikkö
Äitiyslomalla
-

Hanna Iso-Metsälä

Rekrytointipäällikkö
hanna.iso-metsala@promotionpoint.fi
+358 400384875

Suvi Salonen

Rekrytointiassistentti
suvi-anna.salonen@promotionpoint.fi
+358 406 213 866

Meiju Kulo

Projektipäällikkö
meiju.kulo@promotionpoint.fi
+358 405836319

Matti-Jussi Ketonen

Projektikoordinaattori
mattijussi.ketonen@promotionpoint.fi
+358 405842380

Krista Kemppainen

Projektikoordinaattori
Äitiyslomalla
-

Eliana Raavo

Projektiassistentti
eliana.raavo@promotionpoint.fi
+358 503138090

Ellinoora Stenman

Tiiminvetäjä / Helsingin Sanomat
ellinoora.stenman@promotionpoint.fi
+358 405743919

Frans Van Der Geer

Tiiminvetäjä / Suomen Punainen Risti
frans.vandergeer@promotionpoint.fi
+358 458496465

Eemeli Reisto

Tiiminvetäjä / Moi Mobiili
eemeli.reisto@promotionpoint.fi
+358 504065397

Jaakko Laitinen

Logistiikkavastaava
jaakko.laitinen@promotionpoint.fi
+358 405457310

Mihkali Pennanen

Logistiikka
Helsinki
-

Riku Heino

Logistiikka
Helsinki
-

Emil Ekström

Logistiikka
Helsinki
-