Tavoitat meidät parhaiten puhelimitse, sähköpostilla tai jättämällä viestin alla olevalla yhteydenottolomakkeella.

Tutustu meihin ja lue tarinamme klikkaamalla alla olevia kuvia.

Yhteydenottolomake

Helsinki:
Mannerheimintie 15 A, 4. krs
+358 9 668 660

Tampere:
Hämeenkatu 14 C 25, 4. krs

Turku:
Regus Toimistotilat,
Läntinen Pitkäkatu 33, 3. krs

Kuopio:
Maaherrankatu 3

Logistiikka:
Linnanrakentajantie 6 – 8

Hemmo

Promotion Pointin maskotti
rekry@promotionpoint.fi

Mikko Wahlman

Toimitusjohtaja
mikko.wahlman@promotionpoint.fi
+358 505552281

Markus Pukari

Co-founder, hallituksen puheenjohtaja
markus.pukari@promotionpoint.fi
+358 415110510

Daniel Holmström

Co-founder
daniel.holmstrom@promotionpoint.fi
+358 505992550

Sara Sadik

Myyntijohtaja
sara.sadik@promotionpoint.fi
+358 405501414

Tiia Tiltti

Talouspäällikkö
tiia.tiltti@promotionpoint.fi
+358 443620283

Samu Niemi

Controller / Talous ja markkinointi
samu.niemi@promotionpoint.fi
+358 505568853

Kirsi Pukari

Media Designer / Markkinointi
kirsi.pukari@promotionpoint.fi
+358 505145411

Sami Murto

Myyntipäällikkö
sami.murto@promotionpoint.fi
+358 407775885

Markus Gråsten

Myyntipäällikkö
markus.grasten@promotionpoint.fi
+358 408462478

Juho Mäkinen

Aluemyyntipäällikkö / Tampere
juho.makinen@promotionpoint.fi
+358 445179307

Tommi Sirviö

Aluemyyntipäällikkö / Turku
tommi.sirvio@promotionpoint.fi
+358 407288229

Janna Pitkänen

Aluemyyntipäällikkö / Kuopio
janna.pitkanen@promotionpoint.fi
+358 451022992

Jarno Laitinen

Store Manager
jarno.laitinen@promotionpoint.fi
+358 456175997

Sanna Haavisto

Henkilöstöpäällikkö
sanna.haavisto@promotionpoint.fi
+358 458979779

Hanna Iso-Metsälä

Rekrytointipäällikkö
hanna.iso-metsala@promotionpoint.fi
+358 400384875

Meiju Kulo

Projektipäällikkö
meiju.kulo@promotionpoint.fi
+358 405836319

Johanna Kärkkäinen

Projektikoordinaattori
johanna.karkkainen@promotionpoint.fi
+358 405370484

Matti-Jussi Ketonen

Projektikoordinaattori
mattijussi.ketonen@promotionpoint.fi
+358 405842380

Toni Jukka

Tiiminvetäjä / Helsingin Sanomat
toni.jukka@promotionpoint.fi
+358 407009436

Ellinoora Stenman

Tiiminvetäjä / Helsingin Sanomat
ellinoora.stenman@promotionpoint.fi
+358 405743919

Ville Korhonen

Tiiminvetäjä / Sanoma Lifestyle
ville.korhonen@promotionpoint.fi
+358 449719887

Tero Loponen

Tiiminvetäjä / Sanoma Lifestyle
tero.loponen@promotionpoint.fi
+358 407528748

Aleksanteri Jussila

Tiiminvetäjä / Etelä-Suomen Media
aleksanteri.jussila@promotionpoint.fi
+358 451734225

Santeri Laakso

Tiiminvetäjä / Vantaan Energia
santeri.laakso@promotionpoint.fi
+358 440718777

Frans Van Der Geer

Tiiminvetäjä / Suomen Punainen Risti
frans.vandergeer@promotionpoint.fi
+358 458496465

Rasmus Nurminen

Tiiminvetäjä / Kaakon Viestintä
rasmus.nurminen@promotionpoint.fi
+358 504100694

Aaro Koski

Tiiminvetäjä / Helen
aaro.koski@promotionpoint.fi
+358 451387465

Jaakko Laitinen

Logistiikkavastaava
jaakko.laitinen@promotionpoint.fi
+358 405457310

Mihkali Pennanen

Logistiikka
Helsinki
-

Antti Hakkarainen

Logistiikka
Helsinki
-

Riku Heino

Logistiikka
Helsinki
-

Emil Ekström

Logistiikka
Helsinki
-