Tavoitat meidät parhaiten puhelimitse, sähköpostilla tai jättämällä viestin alla olevalla yhteydenottolomakkeella.

Tutustu meihin ja lue tarinamme klikkaamalla alla olevia kuvia.
Ota yhteyttä

Helsinki:
Hämeentie 157, 5. krs
00560 Helsinki

+358 9 668 660

Tampere:
Promotion Point / MOW
Ratinankuja 1
Vuolteenkatu 1 (postiosoite)
33100 Tampere

Turku:
Rauhankatu 6, LH 18
20100 Turku

Hemmo

Promotion Pointin maskotti
rekry@promotionpoint.fi

Markus Pukari

Toimitusjohtaja & Co-founder
markus.pukari@promotionpoint.fi
+358 415110510

Sara Sadik

Operatiivinen johtaja
sara.sadik@promotionpoint.fi
+358 405501414

Daniel Holmström

Co-founder \ Talous
daniel@promotionpoint.fi
+358 505992550

Kirsi Pukari

Markkinointi & Rekrytointi
kirsi.pukari@promotionpoint.fi
+358 505145411

Markus Gråsten

Solujohtaja
markus.grasten@promotionpoint.fi
+358 408462478

Frans Van Der Geer

Solujohtaja
frans.vandergeer@promotionpoint.fi
+358 458496465

Julius Hirvonen

Solujohtaja / Turku
julius.hirvonen@promotionpoint.fi
+358 401904621

Sanna Haavisto

Henkilöstöpäällikkö
Äitiyslomalla
-

Jaakko Laitinen

Logistiikkavastaava
jaakko.laitinen@promotionpoint.fi
+358 401579734

Emil Ekström

Logistiikka
Helsinki
-

Onni Tertsunen

Logistiikka
Helsinki
-